вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 27" S2722DC (210-BBRR) IPS Silver/Black
Елегантний сучасний дизайн нового монітора Dell S2722DC з тонкою задньою фактурною панеллю буде чудово виглядати в будь-якому інтер’єрі. Крім того, відмінна функціональність поєднується з чудовим стилем завдяки тривимірній конструкції з ультратонкою по трьох сторонах лицьовою панеллю, яка дозволяє на цьому екрані 27" бачити більше і менше відволікатися. ДОПОВНІТЬ СВІЙ ПРОСТІР Розглянути в 1,77 рази більше подробиць, ніж на Full HD, що забезпечує приголомшливу чіткість і яскраві кольори QHD 2560 x 1440. Технологія IPS і кольорове охоплення sRGB 99% забезпечують неймовірну якість кольору з широким кутом огляду. ВЕЛИКА ЯКІСТЬ, СУЧАСНИЙ КОМФОРТ Технологія AMD FreeSync з частотою оновлення до 75 Гц забезпечує візуальні ефекти без розривів. Цей монітор пройшов сертифікацію TUV і оснащений екраном без мерехтіння за допомогою технології ComfortView, що знижує рівень шкідливого синього світіння екрана. Мінімальне навантаження на очі навіть за тривалого перегляду. Чудовий варіант для кіномарафону! ЕНЕРГОЗБЕРЕГАЮЧІ ФУНКЦІЇ Ми знизили негативний вплив нашого виробництва на навколишнє середовище: цей монітор містить не менше 25% переробленого пластику і поставляється без пінополістиролу в упаковці, яка як мінімум на 75% складається з переробленого картону. Економте електроенергію завдяки функції PowerNap, яка затемняє екран монітора або переводить його в сплячий режим, коли монітор не використовується.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 7.16 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.6x400x174.7 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 17.7 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 453,85 ₴










