вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 27" S2722QC (210-BBRQ) IPS Silver/Black
Доповніть свій простір Приголомшлива конфігурація: привнесіть сучасну елегантність у будь-який простір за допомогою нашої приголомшливої нової платиново-сріблястої обробки та ніжної текстурованої задньої панелі, яка надає вашому монітору унікального вигляду. Крім того, висока функціональність поєднується з чудовим стилем із тристоронньою надтонкої рамкою, яка дозволяє бачити більше, менше відволікаючись, на цьому 27-дюймовому екрані. Чудовий екран: відчуйте в 4 рази більше деталей, ніж FHD, із неперевершеною чіткістю та яскравими кольорами роздільної здатності UHD (3840 x 2160) із підтримкою HDR. А технологія In-Plane Switching (IPS) у поєднанні з охопленням кольору 99% sRGB дозволяє бачити надзвичайні кольори під широким кутом огляду. Комфорт на першому місці: налаштуйте перегляд за допомогою підставки з регульованою висотою та монітора, який нахиляється, повертається та обертається, щоб ви виглядали якнайкраще та почувалися якнайкраще під час робочих сеансів або перегляду фільмів. Фантастичні вбудовані функції Універсальне підключення: легко заряджайте та підключайте свій ноутбук за допомогою підключення USB-C і потужності 65 Вт. Це рішення з одним кабелем зменшує безлад із кабелями для вільного робочого столу та передає живлення, відео, аудіо та дані — усе одночасно. Ідеальні порти: заряджати та підключати накопичувачі, мобільні телефони та інші периферійні пристрої стало ще простіше завдяки зручному порту швидкого доступу USB 3.2 Gen 1 Type-A. Захоплюючий звук: перетворіть свій монітор на центр розваг за допомогою двох вбудованих динаміків потужністю 3 Вт. Безперебійне перемикання: вбудовані подвійні порти HDMI забезпечують постійне підключення пристроїв і дозволяють легко перемикатися між потоковою трансляцією та грою на консолі. Більше способів багатозадачності: будьте організовані між програмами, електронними листами та вікнами на одному екрані за допомогою Dell Easy Arrange. Ви також можете переглядати кілька типів вмісту з двох різних джерел ПК одночасно за допомогою Picture-by-Picture (PBP) або вибрати режим Picture-in-Picture (PIP), який дає змогу переглядати два зображення одночасно. Приголомшлива якість, сучасний комфорт Ігри для дозвілля: плавна робота без розривів завдяки технології AMD FreeSync із частотою оновлення до 60 Гц. Нешкідливий для очей: цей сертифікований TUV монітор має екран без мерехтіння з функцією ComfortView, яка зменшує шкідливе випромінювання синього світла. Його розроблено, щоб зменшити втому очей навіть під час тривалого перегляду – як ваш наступний кіномарафон. Екологічно свідомі особливості Зменшення відходів. Ми зменшили вплив виробництва на навколишнє середовище завдяки цьому монітору, який містить принаймні 25% переробленого пластику та поставляється без пінополістиролу в упаковці, виготовленій щонайменше на 75% з переробленого картону. Енергозбереження: економте енергію, коли монітор не використовується, за допомогою PowerNap*, функції, яка затемнює або переводить монітор у режим сну, коли він не використовується.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 4.7 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.6х400.1-510.1х174.7 мм |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 079,65 ₴



