вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сушарка Eisen EFD-055W
EISEN EFD-055W. Ця сушарка забезпечує швидке і якісне сушіння фруктів, овочів, ягід, м’яса, риби, хліба і багатьох інших продуктів з використанням мінімальних зусиль. Ефективна й ощадлива Сушарка має потужність 500 Вт і може працювати в діапазоні температур від 35 до 70° C. Управління сушаркою механічне і дуже просте у використанні. Сушарка має захист від перегріву, що забезпечує безпеку і тривалість експлуатації. Температурні режими для будь-яких продуктів Завдяки регулюванню температури, ви можете вибрати оптимальний режим сушіння для кожного типу продукту. Містка й багатофункціональна та екологічна Сушарка має 5 сушильних піддонів діаметром 38 см і висотою 2 см, що дозволяє сушити велику кількість продуктів за один раз. Прямокутна форма виробу дозволяє розміщувати продукти ефективно, забезпечуючи оптимальне використання простору. Всі лотки, включаючи сам пристрій, виготовлені з екологічного харчового пластику, що в процесі роботи не виділяє шкідливих речовин. Крім того, пластик має підвищену стійкість до ударів і подряпин. Ця сушарка для продуктів EISEN EFD-055W - це ідеальний вибір для тих, хто хоче зберігати продукти довше, зберігаючи їх всі корисні властивості.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eisen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація роботи | відсутня |
| Автовимкнення | немає |
| Вага | 3 кг г |
| Висота секції | 2 см |
| Дисплей | немає |
| Загальний об'єм | 15 л |
| Знімні піддони | є |
| Кількість секцій | 5 шт. |
| Максимальне завантаження | немає даних |
| Матеріал піддонів | пластик |
| Потужність | 500 Вт Вт |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | є |
| Регулювання висоти піддону | відсутнє |
| Розміри | немає даних |
| Сушіння горіхів | є |
| Сушіння грибів | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | немає |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | є |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | є |
| Сушіння ягід | є |
| Таймер | немає |
| Температура сушіння | 35 - 70 °С |
| Тип керування | механічне |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 172,15 ₴







