вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Корпус NZXT H9 Elite Black (CM-H91EB-01)
H9 Elite розроблений, щоб продемонструвати будь-який кут вашої конструкції завдяки верхній панелі із загартованого скла та вбудованому контролеру RGB і вентилятора. Унікальна скляна конструкція з двокамерним розташуванням є ідеальною вітриною для компонентів преміум-класу. Унікальна безперервна скляна панель для чіткого огляду інтер’єру Інтуїтивно зрозуміле управління кабелями та двокамерний дизайн Кімната для десяти вентиляторів або трьох радіаторів 360 мм Верхня панель із загартованого скла та контролер RGB і вентилятора в комплекті Прямий потік повітря до GPU для роботи з потужними компонентами Розширений досвід роботи з іншими продуктами з екосистеми NZXT Включає три вентилятори серії F 120 мм RGB Duo і один вентилятор F120QЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | 3 x 120 мм |
| Вага | 13.1 кг г |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | 3 x 120 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Колір | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 435 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | 360 мм |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блоку живлення |
| Підсвітка | RGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 290 х 495 х 466 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Типорозмір | Midi Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 678,65 ₴






