вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 31.5" S3221QSA (210-BFVU) VA Black/Silver
Широкий перегляд у приголомшливій роздільній здатності 4K: тристороння надтонка рамка з роздільною здатністю 4K UHD (3840 x 2160) дозволяє насолоджуватися захоплюючим переглядом із неймовірною чіткістю та дрібними деталями з роздільною здатністю, що в 4 рази перевищує роздільну здатність Full HD. Підтримує відтворення вмісту HDR для покращення ваших розваг. Будьте в дії: вигнутий екран 1800R розширює поле зору та забезпечує панорамний огляд для захоплюючого перегляду фільмів. Більш детальні, приголомшливі кольори: технологія дисплея Vertical Alignment (VA) у поєднанні з 99% sRGB і 90% DCI-P3 ширшим кольоровим охопленням дозволяє бачити насичені кольори, більшу глибину та ширший діапазон відтінків. Ігри на дозвіллі: плавна робота без розривів завдяки технології AMD FreeSync. Преміальний звук: Відчуйте реалістичний звук, пульсуючі ритми та ще більший кінематографічний досвід із вбудованими двома динаміками потужністю 5 Вт, професійно налаштованими відзначеною нагородами Waves MaxxAudio. Нешкідливий для очей: цей сертифікований TUV монітор має екран без мерехтіння з функцією ComfortView, яка зменшує шкідливе випромінювання синього світла. Він створений для оптимізації комфорту очей навіть під час тривалого перегляду – як ваш наступний кіномарафон. Вражаючий вигнутий стиль: сучасний, елегантний дизайн із тонким текстурним малюнком на задній частині монітора має власний унікальний вигляд. Це приносить відчуття гармонійного поєднання чудового стилю та якості в кожне житлове приміщення. Безперебійне перемикання: вбудовані подвійні порти HDMI забезпечують постійне підключення пристроїв і дозволяють легко перемикатися між потоковою трансляцією та грою на консолі. Тримайте все в порядку: будьте організовані між програмами, електронними листами та вікнами на одному екрані за допомогою Dell EasyArrange. Більше способів багатозадачності:Переглядайте кілька типів вмісту з двох різних джерел ПК одночасно за допомогою Picture-by-Picture (PBP) — ця функція ділить екран на дві сторони, або Picture-in-Picture (PIP) дозволяє переглядати два зображення одночасно, розмістивши маленьке вікно всередині головного вікна. Налаштуйте свій вигляд за допомогою підставки з регулюванням висоти та функції нахилу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 7.4 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 709.2х448.1х207 мм |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.0 |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Колір | чорний з сріблястим |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 33 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 756,35 ₴










