вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер А4 HP LJ Tank 1502w (2R3E2A)
Принтер HP LaserJet Tank 1502w, попередньо заправлений оригінальним тонером HP для друку до 5000 сторінок, допомагає скорочувати витрати на друк та розширює можливості вашого підприємства.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | товстий папір, тонкий папір, прозорий, картон, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вага | 6,2 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 349х215х285 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 354 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | Gray |
| Комплект постачання | принтер, встановлений стартовий картридж, компакт-диск з програмним забезпеченням та документацією, кабель живлення, кабель USB, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 25000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 250 - 2500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 5000 стор |
| Роздільна здатність друку | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | HP 154A, HP 154X |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 22 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 544,65 ₴





