вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Тепловізійний монокуляр AGM Sidewinder TM35-640
Sidewinder – це серія портативних тепловізійних монокулярів преміум-класу. Всі моделі оснащуються 12-мікронним інфрачервоним детектором 640 х 512 та OLED-дисплеєм 1024 х 768. Найчутливіші температурні показники у своєму класі: менше 20 мілікельвінів. Інші покращення в порівнянні з монокулярами Taipan можна знайти в більш міцному корпусі і знімному акумуляторі 18650, що перезаряджається. Пристрої серії Sidewinder також можуть похвалитися вражаючим рейтингом водонепроникності, який гарантує користувачам спокій при використанні їх в переважній більшості погодних умов. Вбудована пам’ять Sidewinder об’ємом 64 ГБ також посідає перше місце у своєму класі на ринку завдяки розширеному програмному забезпеченню, яке підтримує як відеозапис, так і захоплення зображення. Основне застосування цих теплових монокулярів: мисливські, правоохоронні, пошуково-рятувальні дії, особиста безпека, боротьба з браконьєрством, кемпінг, походи та різні активності на воді.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | підтримка hotspot |
| Вага | 505 г г |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Відстань виявлення | 1800 м |
| Відстеження гарячої точки | є |
| Діагональ дисплея | 0.39" |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Знімок екрану | є |
| Кут огляду | 12.5° х 10° |
| Матриця | Неохолоджувана решітка з оксиду ванадію |
| Робоча температура | -30°C - +55°C |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1024х768 |
| Роздільна здатність матриці | 640х512 |
| Розмір | 188х58х65 мм |
| Спектральний діапазон | 8?m - 14?m |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | Li-ion |
| Фокусна відстань | 35 мм |
| Цифрове збільшення | 1х, 2х, 4х, 8х |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 100 ₴




