вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер лазерний A4 ч/б Xerox B230 Wi-Fi (B230V_DNI)
Ми в Xerox розуміємо потреби малого бізнесу та віддалених працівників. Робоче середовище стрімко змінюється - тепер нам потрібні універсальні пристрої, які вирізняються зручністю та продуктивністю. Зробіть роботу простішою з принтером Xerox B230 і багатофункціональним пристроєм B225/B235. Завдяки неймовірно легкому встановленню принтери ідеально підходять для віддалених співробітників, а також малих і середніх підприємств. Ці компактні пристрої легко розмістити в невеликих організаціях з обмеженим простором. Вони гарантують простий, надійний і безпечний друк. Швидке налаштування без зайвих турбот. Завдяки програмному забезпеченню Xerox Smart Start, яке автоматизує процес установки, ви можете приступити до роботи без допомоги IT-фахівців. Просте під’єднання до Wi-Fi дасть вам змогу приступити до роботи за лічені хвилини. Ваш найкращий безшумний працівник. Працюйте, ні на що не відволікаючись. Безшумні високоефективні принтери забезпечують якісне зображення та швидкість, що відповідає вашому ритму роботи. Скануйте, друкуйте та копіюйте, не перериваючи роботу. Висока швидкість друку. Відчуйте переваги мобільності з безпечним бездротовим друком. Вбудовані модулі під’єднання до Wi-Fi і функції Apple AirPrint™, засіб друку Mopria Print Service, засіб сканування Mopria Scan і Wi-Fi Direct спрощують друк із мобільних пристроїв, ноутбуків, планшетів, Chromebook і настільних ПК. Керування в один дотик. Час працює на вас із драйверами для друку Xerox Print Drivers і додатком для друку та сканування Xerox Print and Scan. Отримайте швидкий доступ до функцій принтера і попередніх налаштувань з ноутбука або настільного ПК - і все це в один дотик. Скануйте з легкістю завдяки функціям автоматичного вирівнювання, обрізки зображень і сканування чеків. Зручність і простота. Надійність і безпека. Захистіть бізнес від кіберзагроз, що ускладнюються. Функції комплексного захисту регулюють доступ і охороняють конфіденційні дані та документи.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, картки, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 6,8 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 355x333x215 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 390 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | принтер, встановлений стартовий картридж, компакт-диск з програмним забезпеченням та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 30000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS / Server / Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 250 - 2500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 700 стор |
| Роздільна здатність друку | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | 006R04403, 006R04404, 013R00691 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 34 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 262,10 ₴






