вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер лазерний А4 ч/б Pantum BP5100DW із Wi-Fi.
Автоматичний двосторонній друк, висока ефективність друку. Швидкість друку формату A4 становить 40 сторінок за хвилину, а також підтримується автоматичний двосторонній друк, який може легко підвищити ефективність роботи. Бездротовий друк, зручний досвід. Завдяки дводіапазонному Wi-Fi (2,4G і 5G), сенсорному з’єднанню NFC та іншим методам бездротовий друк може бути легко реалізований, і користувачі можуть насолоджуватися вільним офісним стилем роботи в нову епоху. Встановлення драйвера в один крок. У комплект поставки принтера входить USB-кабель для передачі даних. Драйвер можна встановити за один крок без складної процедури, що допомагає користувачеві безтурботно працювати. Потужний лоток подачі паперу, підтримує безперервний друк. Стандартний вхідний лоток на 250 сторінок, багатоцільовий вхідний лоток на 60 сторінок і додаткові вхідні лотки на 2*550 сторінок забезпечують максимальну місткість вхідного лотка принтера до 1410 сторінок, що дає змогу легко задовольняти потреби в безперервному друці та друку великих обсягів. Картридж із тонером збільшеної ємності, економічність. Уже налаштований фотобарабан на 30 000 сторінок і тонер-картридж на 6 000 сторінок, а також опціональний тонер-картридж великої ємності на 3 000, 6 000 і 15 000 сторінок дають змогу задовольнити різноманітні потреби у друці та знизити вартість друку однієї сторінки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип пристрою | Принтер |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти, картон |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 9,3 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 344х257х367 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 650 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | принтер, встановлений стартовий картридж, компакт-диск з програмним забезпеченням та документацією, кабель живлення, кабель USB, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 100000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 4000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 3000 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | TL-5120, TL-5120H, TL-5120X, DL-5120 |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 40 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-120 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 927,60 ₴





