вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Проектор Acer X1229HP (MR.JUJ11.001)
Яскравість 4500 люмен Насолоджуйтесь максимально чітким та барвистим зображенням навіть при денному освітленні та з великої відстані (у приміщеннях від середнього до великого розміру) завдяки яскравості 4500 люмен. Acer BlueLightShield Захистіть ваш зір від надмірного навантаження за допомогою технології Acer BlueLightShield. Роздільна здатність XGA Навіть на великих відстанях цей проектор дозволяє відтворювати чітке зображення завдяки роздільній здатності 1024x768 XGA. Acer LumiSense Acer LumiSense налаштовує яскравість зображення і насиченість кольорів в залежності від контенту, що переглядається. Acer ColorBoost3D Відтворюйте реалістичні кольори та яскраве яскраве зображення з технологією Acer ColorBoost3D. Acer ColorSafe II Насолоджуйтесь чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, що контролює динамічні рівні RGB для запобігання ослабленню кольорів. Зміщення зображення Проеціруйте з точністю без проблем з налаштуванням. За допомогою функцій зміщення зображення та цифрового масштабування можна точно змістити зображення відповідно до екрана без зміни поточного розташування. Вертикальна корекція спотворення Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній вертикальній корекції спотворення, що перетворює трапецію на прямокутник. Безпечна для довкілля технологія Acer EcoProjection Найменше споживання енергії та триваліший термін служби лампи до 15 000 годин завдяки системі Acer EcoProjection.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | композитний, RS-232, Mini Jack 3.5 мм |
| Базова роздільна здатність | 1024х768 |
| Вага | 2.4 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Динаміки | 3 Вт |
| Діагональ | немає даних |
| Енергоспоживання | 210 Вт |
| Контрасність | 20000:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | - |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність лампи | 220 Вт Вт |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Тип ламп | UHP |
| Формат зображення | 4:3, 16:9 |
| Яскравість | 4800 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 107 ₴






