вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Багатофункціональний пристрій A3 ч/б Xerox VersaLink B7125/7130/7135 (Базовий блок, 1 лоток, без тумби)
- Немає в наявності
- Код: B7101V_D
105 235,20 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Багатофункціональний пристрій A3 ч/б Xerox VersaLink B7125/7130/7135 (Базовий блок, 1 лоток, без тумби)
Базовий модуль є основою багатофунціонального пристрою, з якої надалі комплектують кінцеву модель та конфігурацію. Кінцева конфігурація МФУ визначається придбаним/супутнім комплектом ініціації та локалізації. Сучасний принтер, що захищає дані. Підключення до мережі — це завжди ризик стати жертвою кібератаки, а наша фірмова технологія ConnectKey здатна захистити від цих загроз завдяки високому рівню безпеки принтера та захисту даних. Оптимізація процесів і підвищення продуктивності роботи завдяки застосункам CONNECTKEY. Обирайте програми в галереї додатків, що постійно розширюється та надає безліч можливостей — від хмарних додатків до вертикальних рішень. Усі можливості у вас під рукою на панелі керування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | є |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, перфорований, з печаткою, перероблений, наклейки, друковані бланки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 55 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 590х766,5х670,8 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 570 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 107000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/ Server |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 5000 - 13000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | постачається без картриджа |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сумісні картриджі | немає даних |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А3+ |
| Формат паперу | A3, A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 80 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 25 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 35 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-256 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 235,20 ₴


