вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Монітор Samsung 32" Odyssey G6 LS32BG650E (LS32BG650EIXUA) VA Black Curved 240Hz
- Немає в наявності
- Код: LS32BG650EIXUA
28 348,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Монітор Samsung 32" Odyssey G6 LS32BG650E (LS32BG650EIXUA) VA Black Curved 240Hz
Вигнутість екрану з радіусом кривизни 1000R - це нова вершина технології виробництва вигнутих екранів, що повністю відповідає кривизні кришталика очей людини, що забезпечує максимальний реалізм зображення та комфорт для зору. Підтримка частоти 240Гц RapidCurve, час відгуку в 1 мілісекунду та сумісність із технологією синхронізації G-Sync забезпечать вам перемогу в будь-якій грі. Технологія QLED дозволяє відтворити на екрані широку гаму кольорів. Реалістичність відображення ігрових сцен вражає уяву. Роздільна здатність WQHD ігрового монітора Space Gaming Monitor в 1.7 разів вище Full HD роздільної здатності, що забезпечує виняткову деталізацію та чіткість зображення. Тонкий матово-чорний корпус гармоніює з фантастично підсвіченою панеллю і створює відчуття пристрою, що прийшов до нас із майбутнього. Додайте стилю до задньої панелі монітора, вибравши будь-який із п’яти колірних режимів підсвічування. Синій колір за замовчуванням або будь-який інший додасть вашому монітору та навколишньому середовищу вашої індивідуальності. Сумісність із технологією G-Sync синхронізує роботу графічного процесора та екрану, усуваючи лаги та тремтіння зображення. Динамічні ігрові сцени відображаються стабільно та плавно завдяки AMD FreeSync Premium Pro, що допоможе вам завжди виходити переможцем.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 8,2 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 710.1х594.5х305.9 мм |
| Додаткові роз'єми | RJ45, mini jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 32" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 2500:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 73 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 348,65 ₴









