вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP ProOne 440 G9 (6D3A7EA) Black
Розширені інтелектуальні функції цього моноблока допомагають зменшити небажаний фоновий шум та адаптувати зображення до рівня навколишнього освітлення. Виконуйте свої повсякденні завдання за допомогою корисних функцій, досягаючи при цьому поставлених бізнес-цілей. HP Wolf Security for Business гарантує апаратно посилений, завжди активний і надійний захист. 5-мегапіксельна камера з автоматичним кадруванням Отримайте покращену чіткість завдяки 5-мегапіксельній камері з відео- та аудіоможливостями, які не змінюють своїїх властивостей, коли ви рухаєтеся по кімнаті. Встаньте і будьте почуті. Функція Dynamic Voice Leveling автоматично підсилює звук мікрофона для покращення чіткості голосу на відстані до 3 метрів від ПК. Захищено з HP Wolf Security. HP Wolf Security for Business гарантує апаратно посилений, завжди активний і надійний захист .Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | 12100T |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | є |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 5 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.2 - 4.1 ГГц |
| Вага | 7.77 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.3x379.4x225 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | DVD-RW |
| Потужність БЖ | 120 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 112,65 ₴





