вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Acer Aspire S27-1755 (DQ.BKEME.001) Black
Для бездоганної щоденної роботи на комп’ютері вибирайте моноблоки сеоії Aspire S. Надихайтеся й працюйте, як ніколи раніше, на чіткому дисплеї WQHD – водночас економлячи простір, позбувшись зайвих дротів і вдосконаливши щоденне використання. Підтримайте своє натхнення. Найновіші процесори Intel Core 13-го покоління забезпечують готовність до виконання завдань для всієї родини. Таким чином, ви можете швидко зробити всю необхідну роботу для підвищення продуктивності й ефективності. Продуктивність Процесори Intel Core 13-го покоління максимально покращують функціональність і співпрацю в реальному часі. Графічна карта Intel Arc A-Series. Чудова вибірка Xe. Покращена штучним інтелектом оптимізація забезпечує високоефективне зображення високої точності. Створено для щоденного використання. Підвищте свою щоденну ефективність і продуктивність за допомогою знімної сенсорної панелі OceanGlass, виготовленої з океанічного пластику, з активним стилусом і працюйте точніше, ніж можна було собі уявити. Тонкий. Ергономічний. Із можливістю нахиляння. Вишуканий і мінімалістський алюмінієвий корпус, який підійде майже усюди, робить ваш робочий простір охайним і сучасним – а ергономічний дисплей із можливістю повертання (від -10° до 20°) забезпечує комфортний перегляд під час роботи або перегляду. Багатовимірне аудіо й відео. Пориньте у чітке, блискуче зображення на дисплеї WQHD, який має рамку майже без полів. А завдяки захоплюючій підтримці аудіо DTS фільми жахів стануть ще страшнішими, а комедії смішнішими! Світло, камера, мотор! Відеовиклики і творчість ніколи не дарували стільки радості! Вебкамера 1080p FHD із магнітним кріпленням захоплює всю вашу чудову велич. А якщо вам потрібно буде щось удосконалити, аксесуар для вебкамери 1440p QHD1 із кільцевим регулятором підсвічування допоможе знайти для вас найкращий ракурс! Вебкамера 1440p QHD із кільцевим регулятором підсвічування. Грійтеся в променях слави і використовуйте 1440p QHD для усіх ваших висококласних відеороликів, налаштовуючи яскравість власного відображення одним дотиком пальця! Створюйте власні з’єднання. Підвищуйте продуктивність і функціональність завдяки зручному доступу до безлічі портів та можливостей під’єднання. Додайте додатковий дисплей за допомогою HDMI або додаткові периферійні пристрої, щоб насолоджуватися більш персоналізованим переглядом відповідно до ваших потреб! Живіть розумно. Ласкаво просимо в нову еру підвищеної конфіденційності, продуктивності та інтелектуальних відеоконференцій із Acer EyeSense і насолоджуйтесь безперебійною біометричною безпекою під час роботи за допомогою сканера відбитків пальців Windows Hello. Захистіть свою конфіденційність. Автоматично блокуйте комп’ютер, коли сторонні користувачі спробують скористуватися вашим пристроєм. У разі виявлення шпигунів ви також отримаєте сповіщення, щоб захистити свою конфіденційність. Енергоефективність. Покращуйте енергоефективність невимушено й непомітно. Яскравість екрана зменшиться, коли ви відійдете від екрана, і збільшиться, коли ви повернетеся. Персоналізовані аватари. Приєднуйтеся до зустрічі із власним аватаром залежно від вашого настрою або особистості.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | 1260P |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| LAN | є |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.1 - 4.7 ГГц |
| Вага | немає даних г |
| Веб-камера | 2 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.5x486.5x14.9 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | є |
| Клавіатура та миша в комплекті | бездротові |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | Linux |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 135 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 456,65 ₴









