вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Багатофункціональний пристрій ч/б A4 Kyocera Ecosys MA5500ifx (110C0Z3NL0)
Kyocera ECOSYS MA5500ifx - потужне та продуктивне лазерне мфу формату А4. Апарат призначений для великої продуктивності у завантажених групах. Висока швидкість 55 стор./хв., великий запас тонера (25 000 стор.) та довговічний фотобарабан – запорука безперебійної тривалої роботи. Мфу оснащено зручною сенсорною 7-дюймовою панеллю. Двосторонній однопрохідний автоподатчик підвищує продуктивність, а функція виявлення оригіналів зі згорнутими кутами запобігає помилкам при скануванні. Апарат покращує робочі процеси та забезпечує захист бізнес-даних, його компактність та енергоефективність роблять мфу Kyocera ECOSYS MA5500ifx ідеальним вибором для малих та середніх робочих груп.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | конверти, картон |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 27,7 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 480x495x593 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 719 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 250000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 5000 - 20000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 10000 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сумісні картриджі | TK-3430 |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 60 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 55 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 55 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-120 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 198,65 ₴

