вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Крісло для геймерів Cougar Armor Elite Royal
- В наявності
- Код: Armor Elite Royal
15 523,65 ₴
11 499 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Крісло для геймерів Cougar Armor Elite Royal
Неперевершений комфорт COUGAR Armor Elite забезпечує комфорт та стабільність, які вам необхідні, щоб залишатися розслабленим та здоровим під час довгих ігрових сесій. Повністю регульовані та виготовлені з матеріалів найвищої якості, Armor Elite є прикладом відмінного дизайну COUGAR, який став синонімом пристрасті до ігор. Armor Elite виготовлений з екошкіри, яка пропускає повітря, щоб ви залишалися свіжими та відчували себе комфортно. У комплект Armor Elite входять дві подушки для голови та попереку. Відсутність фізичної напруги дозволяє повністю зосередитись на грі. Регульований дизайн Регулювання висоти. Легко відрегулюйте висоту за допомогою високоякісного газліфту. Відкидання спинки до 160 градусів. Нахиляйте від 90 до 160 градусів. Гнучко та зручно для підтримки бажаної постави. Сидіть прямо під час роботи або ігор і лягайте на відпочинок. Нахил із опором. Не соромтеся відкидати крісло під будь-яким кутом без будь-яких обмежень, налаштовуючи опір ручкою регулювання, або взагалі заблокуйте нахил. Регульований 2D-підлокітник Регулювання висоти. Переміщення підлокітника вгору або вниз допоможе вам знайти найкраще положення для ігор. Регулювання ліворуч/праворуч. Підходить для всіх розмірів тіла та положень. Якість та безпека Повністю сталева рама. Каркас ARMOR Elite виготовлений із сталі, що не тільки гарантує довговічність, а й забезпечує надійну підтримку вашого тіла. Вишитий логотип. ARMOR Elite має знак справжнього геймера: на відміну від друкованих логотипів інших брендів, COUGAR вишив свій знак, щоб він не псувався і не зношувався протягом довгого часу. Неперевершена якість: газліфтний циліндр класу 4 Серцем будь-якого ігрового крісла є його газліфт. COUGAR не заощаджує на такому життєво важливому компоненті і використовує газліфтний циліндр класу 4, щоб гарантувати неперевершену безпеку та надійність. Плавна робота та неймовірний опір – найкраща гарантія якості.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг г |
| Вбудовані механізми | нахил спинки, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | 90°-160° |
| Максимальний дозволений навантаження | 120 кг кг |
| Оббивка | штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 49 х 54.5 см |
| Розміри спинки | 82 х 52 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴




