вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Блок живлення Asus Prime AP-750G, 750W Gold (90YE00U1-B0NB00) Bulk
НАЙКРАЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ Завдяки сертифікації 80+ Gold, подвійним вентиляторам на шарикопідшипниках і 8-річній гарантії, блоки живлення ASUS серії Prime забезпечують ефективне та надійне електроживлення для високопродуктивних робочих станцій, універсальних ПК та ігрових систем. ПОДВІЙНІ КУЛЬКОВІ ПІДШИПНИКИ ВЕНТИЛЯТОРА Зразкове охолодження забезпечує 135-міліметровий вентилятор, що обертається на подвійному шарикопідшипнику, який слугує вдвічі довше, ніж підшипник із втулкою. 80+ ЗОЛОТИЙ СЕРТИФІКАТ Блок живлення ASUS Prime 750W Gold оснащений ефективними конденсаторами з низьким коефіцієнтом електромагнітної розсіювання (ESR) для забезпечення ефективної роботи, що надає йому статус 80 PLUS Gold. Це означає, що він забезпечує до 92% ефективності, що призводить до зменшення нагрівання, зниження шуму вентиляторів і підвищення надійності. СУМІСНІСТЬ З ATX 3.0 Останні оновлення специфікацій електроживлення вже встигли запрацювати. Стандарт ATX 3.0 встановлює більш жорсткі вимоги до регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і ASUS Prime 750W Gold повністю відповідає цьому стандарту. 16-контактний кабель PCIe, сумісний з відеокартами PCIe Gen 5.0, постачається в комплекті з блоком живлення, що відкриває широкі можливості. ОБЕРІТЬ СВІЙ СТИЛЬ Дві сторони корпусу пофарбовані в білий колір, а дві - в чорний, що дає змогу зорієнтувати блок живлення відповідно до бажаного стилю вашого комп’ютера. 8-РІЧНА ГАРАНТІЯ Ми настільки впевнені в надійності ASUS Prime 750W Gold, що надаємо на нього 8-річну гарантію.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 62 А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 3 |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | 3 |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 5 |
| Вага | 1.466 кг г |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х86 мм |
| ККД | 92% |
| Колір | білий/чорний |
| Модульне підключення | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 750 Вт Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 506,35 ₴










