вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 21.5" EK220QH3bi (UM.WE0EE.301) VA Black
Монітор Acer EK220QH3bi — це доступні за ціною пристрої для повсякденного використання. Вони забезпечують максимальний комфорт без шкоди для якості зображення. Стильний дизайн поєднує в собі широкі можливості під’єднання, за допомогою різних портів, чудову продуктивність за привабливою ціною. Монітор Acer EK220QH3bi привнесе у ваш будинок ідеальний баланс між працездатністю, сучасним стилем і високими технологіями. Завдяки формату 16:9 і високій якості відтворення кольорів ви зможете по-справжньому насолодитися улюбленими фільмами й ще раз переглянути сімейний фотоальбом. Приголомшлива продуктивність. Завдяки високій деталізації на екрані зі світлодіодною підсвіткою та роздільною здатністю Full HD, ви отримаєте ще більше задоволення від роботи та розваг. Завдяки системі адаптивного керування контрастністю Acer Adaptive Contrast Management яскраві кольори роблять чудове зображення ще кращим. Комфортний перегляд. Екран запобігає відблискам для комфортнішого перегляду. Також він відтворює яскраві кольори, щоб ви отримали задоволення від перегляду. Продумана конструкція. Встановіть кут огляду дисплея для оптимального перегляду за допомогою ергономічної підставки, кут нахилу якої становить від -5 до 20 градусів. Контрастність. Монітор має яскравість 250 кд/м? і контрастність 3000:1. Він відтворює кольори з високою точністю і насиченістю, що робить ваші фотографії, відео та графічні зображення реалістичними і живими. Одне з найкращих співвідношень ціни та якості. Низький рівень споживання енергії та ергономічні габарити забезпечують низьку вартість користування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 2.5 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 492.9х376.9х192 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 729,05 ₴







