вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 23.8" SB242YEbi (UM.QS2EE.E05) IPS Black
Монітор Acer SB242YEbi це модель з діагональю 23.8" і роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Тип матриці - IPS з підсвічуванням W-LED. Максимальна яскравість - 250 кд/м2. Ваші очі будуть менше втомлюватись завдяки технології Flicker-Free - підсвічування без мерехтіння. IPS-екран із роздільною здатністю FHD і діагоналлю від 23.8" забезпечує велику площу зображення. Збільшений екранний простір і дуже тонкі рамки дають змогу підвищити ефективність вашої роботи. Дизайн ZeroFrame дає змогу створити з декількох поставлених впритул моніторів практично єдиний екран завдяки непомітним тонким рамкам. Статична контрастність, яка досягається в рамках одного кадру, становить 1000:1. Ця характеристика є важливою. Динамічна контрастність, що змінюється за допомогою зниження яскравості підсвічування на темних ділянках кадру – 100000000:1. Насолоджуйтесь плавним відображенням завдяки технології AMD FreeSync. Частота оновлення екрана синхронізується із частотою зміни кадрів комп’ютера, що забезпечує відтворення відео без затримок та переривань. Монітор Acer SB242YEbi підключається до системи через порти HDMI та VGA. Не має значення, де ви вирішили встановити монітор — завдяки регульованій підставці будь-яке місце буде ідеальним. Конструкція підставки дозволяє нахиляти, обертати та повертати монітор, встановлюючи його так, як вам зручно.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 2.64 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539х398х189 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | відсутнє |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 628,85 ₴






