вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black
Чітке та контрастне зображення. Роздільна здатність WQHD (2560 x 1440 пікселів) дозволяє цьому монітору виводити зображення з високим рівнем деталізації. Він може відобразити на 77% більше інформації, ніж стандартний 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю Full HD. Ще однією перевагою моделі є висока контрастність, рівна 1000:1. Час відгуку – 1 мс (GtG). У цьому моніторі застосовується швидка IPS-матриця, рідкі кристали якої перемикаються в чотири рази швидше, ніж у звичайних, тому середній час відгуку, що вимірюється при перемиканні між півтонами, становить всього 1 мілісекунду. Це сприяє усуненню неприємних візуальних артефактів при відображенні рухомих об’єктів. РК-панель також забезпечує чудове колірне охоплення (96% DCI-P3), високу контрастність (1000:1) і широкі кути огляду (178°). Частота оновлення екрана – 175 Гц (OC). Монітором підтримується підвищена частота оновлення екрана, завдяки чому усувається ефект розмиття рухомих об’єктів. Результат – більш чітка картинка в будь-яких динамічних іграх, від шутерів до гоночних симуляторів. Сертифікація NVIDIA G-SYNC Compatible. Монітор має сертифікацією G-Sync Compatible. Це означає високу якість зображення за рахунок активованої за замовчуванням змінної частоти оновлення екрана при підключенні до відеокарти з графічним процесором NVIDIA серій GeForce GTX 10 і GeForce RTX 20. Широке колірне охоплення. Монітор здатний відображати 96% відтінків колірного простору DCI-P3 та 130% sRGB, а для поліпшення передачі кольору застосовується фабричне калібрування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 8.9 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 728.18х459.78-539.87х279.93 мм |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 32" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 175 Гц |
| Яскравість | 600 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 816,65 ₴







