вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP ProOne 440 G9 (6D3B1EA) Black
Стильний, багатофункціональний і простий в розгортанні моноблок HP ProOne 440 G9 відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Надійний процесор Intel Core 12-го покоління та швидка оперативна пам’ять DDR4 дозволяють ефективно працювати в багатозадачному режимі. З твердотільним накопичувачем моноблок завантажується в лічені секунди. Великий сенсорний FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям відтворює високоякісне насичене зображення. Висувна 5-ти МП веб-камера з автоматичним кадруванням, вбудовані динаміки та всенаправлені мікрофони з функцією Dynamic Voice Leveling значно спрощують дистанційну співпрацю з колегами та роблять моноблок зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Продумане розташування роз’ємів дозволять під’єднати усе необхідне обладнання та організувати кабелі, уникаючи безладу на робочому столі. Здійснюйте швидкий обмін даними з використанням технології Bluetooth 5.3. Підключення до мережі здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або Wi-Fi 6. Моноблок HP ProOne 440 G9 вирізняється широкими функціями безпеки. Технологія HP BIOSphere допоможе запобігти несанкціонованому витоку інформації. Вона працює в автоматичному режимі на рівні мікропрограмного забезпечення, робить автоматичне оновлення та перевірку безпеки, а також підвищує продуктивність та скорочує час простою. Технологія HP Client Security Manager надає єдиний інтерфейс для настройки та контролю потужних функцій безпеки, таких як HP SpareKey і HP Password Manager. HP Sure Click захищає від шкідливого програмного забезпечення, програм-вимагачів та вірусів під час перегляду веб-сторінок та вкладень, а технологія HP Sure Sense убезпечує від невідомих раніше атак. Просте і зрозуміле управління моноблоком HP ProOne 440 G9 дозволяє здійснювати програмне забезпечення HP Manageability Integration Kit.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | 12700T |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | є |
| HDMI | є |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 5 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.4-4.7 ГГц |
| Вага | 7.77 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.3x379.4x225 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | DVD-RW |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 612,65 ₴








