вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сервер Prologix (2U.4310.128.HR.S6.SM02)
Сервери ProLogix створені для задоволення потреб малого та середнього бізнесу - це базові моделі серверів, призначені для побудови власної IT-інфраструктури невеликих компаній та підприємств з можливістю розгортання робочого середовища в короткі терміни. Модельний ряд надає можливість підбору конфігурацій з оптимальним балансом потужності та ціни, модернізації і гнучкого масштабування та нарощування власних обчислювальних потужностей з ростом Вашого бізнесу та впровадженням нових технологій обробки даних. - оптимальна вартість; - комплектуючі від кращих світових виробників; - якісна збірка; - продумана система вентиляції та охолодження; - гарантія на всю продукцію і сервісне обслуговування в Авторизованому сервісному центрі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Користувальницькі характеристики | |
| COM port | є |
| IPMI | ASPEED AST2600 BMC |
| IPMI LAN | є |
| LAN | 2x1GB Base-T LAN ports |
| NVMe SSD | 2x480GB NVMe M.2 2280 SSD (Boot) |
| SAS HDD | 0 |
| SATA HDD | 0 |
| SSD | 4x1920GB SATA SSD 2.5" |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| VGA port | є |
| Блок живлення | 2/800 Вт |
| Габарити (ШхВхГ) | 437х89х647 мм |
| Колір | Black |
| Контролер RAID | апаратний |
| Контролер SATA | Intel C621A controller for 10 SATA3 (6 Gbps) ports; RAID 0,1,5,10 |
| Гаманець Hot-Swap | є |
| Кількість слотів для пам'яті | 8 |
| Кількість ядер / потоків процесора | 12 ядер / 24 потоки |
| Максимальна кількість HDD | до 8-ми 3.5" SAS/SATA HDD Hot-Swap |
| Максимальна кількість SSD | до 8-ми 2.5" SSD Hot-swap |
| Максимальна кількість БЖ | 2 |
| Максимальний обсяг пам'яті | до 2 ТБ |
| Мoдель. | Supermicro MBD-X12SPL-F-O |
| Модель контролера RAID | Supermicro MegaRAID AOC-S3108L-H8IR-16DD |
| Модель корпусу | Supermicro CSE-825TQC-R802LPB |
| Модель процесора | Intel Xeon Silver 4310 |
| Накопичувачі | SSD 4х1920GB + NVMe 2х480GB |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Призначення сервера | сервер віртуалізації, термінальний, СУБД |
| Уровни RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Сертифікація БП | Titanium Level |
| Серія процесора | Intel Xeon Silver |
| Слот М.2 | M.2 Interface: PCIe 3.0 x4, Form Factor: 2280, 22110 |
| Слоти PCIe | 1 PCIe 4.0 x16, 1 PCIe 4.0 x8 (in x16 slot), 2 PCIe 4.0 x8, 3 PCIe 3.0 x8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-3200 ECC RDIMM |
| Тип сервера | стійковий |
| Форм-фактор | 2U |
| Частота процесора | 2.1-3.3 ГГц |
| Чипсет | Intel C621A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 243,60 ₴

