вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Накопичувач SSD 1ТB Samsung 990 PRO with Heatsink M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V9P1T0CW)
- Немає в наявності
- Код: MZ-V9P1T0CW
9 625,50 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Накопичувач SSD 1ТB Samsung 990 PRO with Heatsink M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V9P1T0CW)
Неймовірна швидкість, нескінченна перемога Спробуйте довготривалу високу продуктивність PCIe 4.0. Інтелектуальний контроль температури вбудованого контролера забезпечує найвищу ефективність енергоспоживання, зберігаючи при цьому швидкість та продуктивність, щоб допомогти вам залишатися на вершині своєї гри. Максимальна швидкість PCIe 4.0 Величезний приріст швидкості. Швидкість випадкового читання/запису на 40% і 55% вище, ніж у 980 PRO - до 1400K/1550K IOPS, а швидкість послідовного читання/запису до 7450/6900 МБ/с досягає майже максимальної продуктивності PCIe 4.0. Підніміться на вершину в іграх, редагуванні відео та 3D, аналізі даних та багато іншого. Неймовірна енергоефективність Більш енергоефективна продуктивність. Вища продуктивність зазвичай споживає більше енергії. Але 990 PRO споживає менше енергії з покращеною продуктивністю більш ніж на 50% ват порівняно з 980 PRO. Ця конструкція з низьким енергоспоживанням забезпечує видатну продуктивність PCIe 4.0 за оптимальної енергоефективності. Розумне теплове рішення Поглинути це тепло. Тонкий радіатор допомагає розсіювати тепло, запобігаючи падінню продуктивності через перегрівання. Отримайте стабільний контроль нагріву та мінімальний шум вентилятора для важких графічних ігор. Тонкий корпус сумісний із PlayStation 5, настільними комп’ютерами та ноутбуками, що відповідають стандарту PCI-SIG D8. Створювач чемпіонів Дивовижний ігровий процес. Значне покращення випадкової продуктивності забезпечує більш швидке завантаження для максимального реалізму в іграх для PS5 та Direct Storage для ПК. Футуристичний дизайн радіатора з RGB-підсвічуванням надає стильного вигляду контролю температури. Програмне забезпечення Samsung Magician Використовуйте всю потужність 990 PRO. Зручний набір інструментів оптимізації програмного забезпечення Samsung Magician завжди забезпечує максимальну продуктивність твердотілового накопичувача Samsung. Захищайте дані, отримуйте оновлення, стежте за станом диска та налаштовуйте комбінації кольорів світлодіодів. Це особистий набір інструментів для SSD.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 1 400 000/1 550 000 |
| TBW (ресурс записів) | 600 TБ |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання | середнє: 5.5 Вт: максимум: 7.8 Вт |
| Контролер | немає даних |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серія | Samsung 990 PRO |
| Споживання енергії | до 7.8 Вт |
| Тип пам'яті | MLC |
| Ударостійкість | немає |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Швидкість записування | 6900 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 7450 МБ/сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 625,50 ₴




