вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Монітор Samsung 43" Odyssey Neo G7 Smart (LS43CG700NIXUA) VA Black/White
Монітор Samsung Odyssey NEO G7 - це 43-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю 3840x2160, технологією VA і з інтелектуальною системою. Він підтримує підключення через HDMI, DP і USB, має частоту оновлення 144 Гц і швидкий час реакції 1 мс. Особливості: Преміальне зображення для медіа та ігор завдяки Quantum mini LED і дисплею VESA HDR600 з роздільною здатністю UHD. Легкий доступ до шоу та фільмів через програми Smart TV за допомогою простого з’єднання Wi-Fi. Плавне візуальне зображення та чутливий ігровий процес завдяки вдосконаленій технології потокового передавання ігор. Неймовірні ігри 4k із частотою оновлення 144 Гц, часом відгуку 1 мс і AMD FreeSync Premium Pro.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 11.7 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 961х635х254 мм |
| Додаткові роз'єми | RJ45, mini jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 43" |
| Колір | білий з чорним |
| Контрастність | 2500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 200х200 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х10 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 48 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 598,65 ₴







