вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор MSI 27" MAG 274UPF IPS Black
Особливості: Панель Rapid IPS – забезпечує швидкий час відгуку GtG 1 мс, оптимізує кольори та яскравість екрана. Висока роздільна здатність 4K UHD – ігри виглядатимуть ще краще, відображаючи більше деталей. Частота оновлення 144 Гц – реагуйте швидше з плавнішими кадрами. Час відгуку GtG 1 мс – усунення розривів екрану та переривчастої частоти кадрів. HDMI 2.1 – найкраще рішення для користувачів консолей. 4K 120 Гц з інтерфейсом HDMI. Пропускна здатність до 48 Гб Додаток Gaming Intelligence – створіть ідеальні налаштування перегляду для своїх ігор. Преміальна технологія AMD Free-Sync – плавна гра без розривів, заїкань. Регульована підставка – легко змінюйте положення монітора для максимальної ергономіки. VESA DisplayHDR 400 – приголомшливе зображення завдяки налаштуванню контрасту та тіней. Нічне бачення – розумний чорний тюнер, щоб зробити ваш день яскравішим, виділяючи дрібні деталі в темних областях.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 6.05 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.5x402.1x196.5 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1xUSB Type-C |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Кріплення на стіну | 75x75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 174,65 ₴





