вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 (F0FY00LNUO) Black
Універсальний і потужний моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 — це поєднання практичності, сучасного стилю та оптимальних робочих характеристик. Практично безрамковий екран діагоналлю 27 дюймів стандарту Full HD подарує незабутні миті, проведені перед улюбленим фільмом чи за грою. Пристрій підходить для спілкування, навчання та інших універсальних завдань. Характеристики пристрою Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 працює на базі процесора AMD Ryzen та інтегрованої відеокарти AMD Radeon Graphics. Оперативна пам’ять DDR4 забезпечує універсальне використання пристрою. Об’єму внутрішньої пам’яті вистачить для зберігання важливих для тебе фото та інших файлів. Якісне зображення, комфортне спілкування Вузька рамка дисплея дає максимум корисної екранної площі для роботи, навчання та розваг. Широкі кути огляду дають можливість комфортно дивитися серіали і фільми всією родиною. Твій моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 оснащений двома вбудованими стереодинаміками по 3 Вт, а також мікрофоном. Над дисплеєм розташована камера на 5,0 МП. Цього зазвичай достатньо, щоб працювати з мультимедійним контентом чи спілкуватися онлайн, не підключаючи зовнішні пристрої. Підключай усе необхідне В IdeaCentre AIO 3 передбачено чотири USB розніми (два USB 3.2 і два USB 2.0), HDMI 1.4, а також Ethernet (RJ-45) для підключення до інтернету. Дизайн моноблока продуманий так, щоб організувати всі кабельні підключення і зберегти акуратний зовнішній вигляд пристрою. Для бездротових комунікацій передбачено швидкісний Bluetooth 5.1 та Wi-Fi aх.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | 7330U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.3 - 4.3 ГГц |
| Вага | 8.77 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.1х472.91х200 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 308,65 ₴






