вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Lenovo Yoga AIO 9 32IRH8 (F0HJ001ERK) Storm Grey
Відкривай нові горизонти творчості Створюйте захопливий контент, який зачарує світ, за допомогу нового покоління Lenovo YFFOGA AIO 9 32IRH8. Надзвичайна продуктивність та відтворення графіки, насичений кольорами дисплей та довершений корпус з екологічних матеріалів роблять цей моноблок топовим рішенням для креативних, амбіційних особистостей, що цінують швидку і якісну роботу пристроїв. Оживи простір навкруги себе Занурся у світ елегантності з Yoga AIO 9 32IRH8, яка виготовлена з високоякісних, екологічно чистих матеріалів. Ця система стане не тільки центральним елементом твого робочого простору, але й чудовим доповненням до сучасного інтер’єру. Вигадливий та ергономічний дизайн включає металевий шарнір, що нахиляється на 20 градусів, що забезпечує ідеальний кут огляду під час відеоконференцій та роботи. Завдяки розумній системі вентиляції та розташуванню портів для зручного укладання кабелів, робочий стіл завжди буде організованим і без безладу, надаючи тобі чистоту та вільний простір для творчості. Задоволення на всіх рівнях сприйняття Поринь у магію кіно й оціни, як вони повинні виглядати й звучати на Yoga AIO 9. Трансляція у приголомшливому форматі UHD на величезному 31.5-дюймовому дисплеї. Яскравість у 495 ніт та технологія DisplayHDR 600 з неймовірною деталізацією передають відтінки та глибину кольорів. Зануртесь у сюжет завдяки чотирьом динамікам Harmon Kardon, які перенесуть вас в епіцентр пригод, а звук з підтримкою Dolby Atmos розноситиметься довкола вас на всі боки. Зручне керування кількома пристроями Розроблений як хаб для вашого розумного будинку та набору пристроїв, Yoga AIO 9 підтримує функції спільної роботи з декількома девайсами, такі як бездротова зарядка для вашого смартфона та One Cable Link для одночасного керування AIO та ноутбуком. Передавайте дані та розширюйте екран миттєво за допомогою портів USB 4.0 та повнофункціональних портів USB-C і HDMI. Зроби свій крок до майбутнього з Yoga AIO 9 - ідеальним рішенням для роботи, розваг та креативності.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | 13900H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | відсутній |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 2 + 2 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Базова частота процесора | 4.1 - 5.4 ГГц |
| Вага | 8.5 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 724.04x253.02x543.1 мм |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | бездротові |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 300 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 058,70 ₴







