вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смарт-годинник Garmin Tactix 7 AMOLED (010-02931-14)
AMOLED-ДИСПЛЕЙ. Цей яскравий AMOLED-дисплей, що легко читається, може адаптуватися і затемнюватися в міру виклику місії. ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ. Не обмежуйтесь часом автономної роботи; отримайте до 31 дня в режимі розумного годинника. ВБУДОВАНИЙ ЗЕЛЕНИЙ АБО БІЛИЙ ЛІХТАРИК. Щоб допомогти вам орієнтуватися в умовах низького освітлення, вбудований багатосвітлодіодний ліхтарик забезпечує швидкий доступ до яскравого, сталого променя зеленого або білого світла. У режимі ПНО біле світло відключається, а яскравість зеленого ліхтарика регулюється. МОЖЛИВОСТІ НІЧНОГО БАЧЕННЯ. Незалежно від того, чи переглядається він під NOD або працює в темряві, режим NVG дозволяє потай працювати з елементами управління, що дозволяють додатково зменшити яскравість до менш ніж однієї ниток і затемнити дисплей, щоб він залишався невидимим. РЕЖИМ НЕВИДИМКИ. Поки годинник залишається працездатним, прихований режим припиняє збереження вашого місцезнаходження GPS і відключає бездротове з’єднання і зв’язок. АВАРІЙНА КНОПКА. Якщо безпека стає проблемою, аварійний перемикач негайно стирає на пристрої всю пам’ять користувача. РЕЖИМ JUMPMASTER. Ця функція дозволяє розраховувати точки скидання на великій висоті відповідно до військових правил та допомагає направити вас до мети після стрибка. ДВОПОСТАННИЙ ФОРМАТ. Легко синхронізуйте місце розташування з іншими, бачачи на одному екрані універсальний поперечний меркатор і систему координат військової сітки. РЕЖИМ ЧЕРВОНОГО ЗМІШЕННЯ. Ця функція змінює колір дисплея на відтінки червоного, щоб допомогти вам краще адаптуватися до темних умов та зменшити порушення циклу сну.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-картка | відсутня |
| SMS | є |
| Емкість акумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | є |
| Будильник | є |
| Вага | 96 г г |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Діагональ екрана | 1.4" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ременя | текстиль |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Роздільна здатність екрана | 454 х 454 |
| Розмір ремінця | 135 — 213 мм |
| Розміри корпусу | 51 х 51 х 16.4 мм |
| Серія годинників | Garmin Tactix 7 |
| Стекло | Crystal Sapphire |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Час автономної роботи | до 31 дня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 618,65 ₴










