вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP ProOne 245 G10 (884Z9EA) Win11 White
Стильний, багатофункціональний і простий в розгортанні моноблок HP ProOne 245 G10 (884Z9EA) відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Встановлена операційна система Windows 11 Pro забезпечує високу продуктивність системи та захист даних. Надійний процесор AMD Ryzen 5-го покоління та швидка оперативна пам’ять LPDDR5 дозволяють ефективно працювати в багатозадачному режимі. З твердотільним накопичувачем об’ємом 512 ГБ моноблок завантажується в лічені секунди. Великий FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям відтворює високоякісне насичене зображення під широким кутом огляду. Висувна 5-ти МП веб-камера з можливістю нахилу, потужний вбудований динамік та всенаправлені мікрофони значно спрощують дистанційну співпрацю з колегами та роблять моноблок HP ProOne 245 G10 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Продумане розташування роз’ємів дозволить під’єднати усе необхідне обладнання та організувати кабелі, уникаючи безладу на робочому столі. Здійснюйте швидкий обмін даними з використанням технології Bluetooth. Підключення до мережі здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або Wi-Fi 6.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | 7520U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.8 - 4.3 ГГц |
| Вага | 5.37 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.6 x 419 x 183.7 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | є |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 733,10 ₴





