вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Багатофункціональний пристрій А4 кол. HP Color LJ Pro 4303fdn (5HH66A)
Рішення для великої робочої команди Підтримуйте свою велику робочу команду за допомогою цього високопродуктивного кольорового принтера, що ідеально підходить для 10 користувачів. Блискавична швидкість Прискоріть свої робочі процеси з блискавичною швидкістю, щоб відповідати високим вимогам середовища. Гнучке підключення Гнучке підключення Підключіться по-своєму. Вибирайте між Ethernet або дводіапазонним Wi-Fi, який допоможе вам залишатися на зв’язку. Реалістичні кольори Виглядайте професійно на кожній сторінці завдяки високоякісному друку, реалістичним кольорам та чітким деталям. HP Smart Pro Продуктивність у долоні. Друкуйте, скануйте та отримуйте швидкий доступ за допомогою програми HP Smart. Готов до роботи з коробки Попередньо налаштовані параметри означають, що принтер готовий до роботи.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, картки, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 20,4 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 421х384х435 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 585 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | БФП, 4 встановлені стартові картриджі різного кольору, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 50000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS / Server / Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 4000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 2000 стор |
| Роздільна здатність друку | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сумісні картриджі | W2300A, W2300X, W2301A, W2301X, W2302A, W2302X, W2303A, W2303X |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 26 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 33 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 33 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 552,85 ₴





