вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер А4 HP LaserJet Pro 4003dn (2Z609A)
Максимальна продуктивність. Максимально підвищуйте продуктивність вашого офісу завдяки підвищеному ІТ-контролю, блискавичним швидкостям та високій продуктивності. Максимальна продуктивність. Досягайте більшого завдяки інтелектуальним функціям підвищення продуктивності та простим поєднанням клавіш, доступним із програми HP Smart у будь-якому місці та в будь-який час. Безперешкодне керування. Легко налаштовуйте та керуйте парком принтерів HP, підключених до хмари, де б вони не були, за допомогою єдиної вебпанелі Smart Admin. Завдяки надійним функціям підключення та інтелектуальним інструментам керування ваші принтери будуть готові, коли ви будете на місці. Безпека Вбудована проактивна система безпеки, включена з коробки, із попередньо налаштованими параметрами та регулярними оновленнями, допомагає забезпечити безпеку вашого бізнесу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вага | 8,58 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 381х241х634 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 361 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | принтер, встановлений картридж, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 80000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Chrome / Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 4000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 3050 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | W1510A HP 151A, W1510X HP 151X |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 42 стор/хв |
| Щільність паперу | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 827,25 ₴





