вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор MSI 21.45" Pro MP223 Black
Монітор MSI серії PRO MP 223 належить до серії моніторів MSI PRO для бізнесу. Ця серія не тільки має зручність, необхідну ділову люди, але і дуже приємний зовнішній вигляд. Розмір екрану 21,45" розроблений з урахуванням спрощеної продуктивності та способу життя. Дисплей, сертифікований TÜV, захищає зір та зберігає здоров'я очей. Технологія Anti-Flicker запобігає напруженню та втомі очей. Технологія Less Blue Light ефективно знижує рівень синього світла, яке може завдати серйозної довгострокової шкоди вашим очам. Ергономічне програмне забезпечення, Display Kit, забезпечує найбільш зручний інструмент, правильний колір та режим відображення для вас при роботі з ним щодня. Панель VA із кутом огляду 178° забезпечує захоплюючу чіткість екрану. Частота оновлення 100 Гц забезпечує найкращий перегляд. Зберігайте гнучкість для різних пристроїв завдяки кільком джерелам вхідного сигналу: HDMI та D-Sub (VGA). Стандартна конструкція із кріпленням VESA.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 2.4 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 495х386х182 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 21.45" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75x75 мм |
| Кут огляду | 170°/160° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 992,65 ₴








