вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Проектор Acer PD2327W (MR.JWE11.001)
Заявіть про себе і поверніть борг природі з нашим новим проєктором Acer Vero PD2327W. Корпус цього проєктора Vero складається на 50% із переробленого пластику, він пропонує яскравість до 3200 люменів із роздільною здатністю WXGA й обладнаний технологією Acer ColorBoostLED для неперевершеної якості зображення. Візуально покращена яскравість світлодіодної підсвітки Зображення стає яскравішим і чіткішим завдяки винятковій насиченості кольорів, що забезпечується джерелом світлодіодної підсвітки (ефект Гельмгольца-Кольрауша). Роздільна здатність WXGA Завдяки роздільній здатності 1280x800 WXGA впевнено створюйте проєкції чіткіших і детальніших зображень і відео порівняно з тим, чого можна очікувати від стандартних проєкторів. Для планети Земля Корпус цього проєктора виготовлено на 50% із переробленого пластику (ПП), тобто відновленого пластику, який було перероблено та спрямовано для наших зусиль зі скорочення глобальних відходів. Acer ColorBoostLED Неперевершене захоплююче зображення та неперевершена якість завдяки технології Acer ColorBoostLED. Автоматична вертикальна корекція спотворення Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній корекції трапецієвидного спотворення, що коректує спотворення по вертикалі. Екологічно безпечне джерело світлодіодної підсвітки Працюйте безпечніше та більш екологічно свідомо. Створюйте менше відходів завдяки використанню джерела світлодіодної підсвітки без вмісту ртуті. До 30 000 годин експлуатації Використовуйте цей проєктор так часто і довго, як потрібно, – завдяки строку служби лампи протягом 30 000 годин вам не потрібно буде заміняти її найближчим часом.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | RS232, Mini Jack 3.5 мм |
| Базова роздільна здатність | 1280х800 |
| Вага | 2.6 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 299х108х224 мм |
| Динаміки | 5 Вт |
| Діагональ | 0.69-7.62 м |
| Енергоспоживання | 245 Вт |
| Контрасність | 2000000:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність лампи | немає даних Вт |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Тип ламп | UHP |
| Формат зображення | 16:10 |
| Яскравість | 3200 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 164,20 ₴





