вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер ч/б A4 Kyocera Ecosys PA5500x (110C0W3NL0)
Гнучкі можливості обробки паперу до 2600 аркушів (разом з опціональними лотками) і сучасні функції безпеки в поєднанні з довговічними компонентами забезпечують виняткову ефективність і надійність, що робить лазерний принтер ECOSYS PA5500x ідеальним вибором для підвищення загальної продуктивності робочих груп. Завдяки швидкості друку до 55 сторінок на хвилину та швидкому роздруку першого аркушу він завжди готовий, коли вам це знадобиться.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти, картон |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 14,6 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 390х416х308 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | є |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 675 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | принтер, встановлений картридж, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 250000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 10000 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | TK-3430 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 55 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-220 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 408,65 ₴


