вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер А4 HP LaserJet Pro M4003n (2Z611A)
Підвищуйте продуктивність роботи завдяки HP LaserJet Pro M4003n цей принтер створений для забезпечення максимальної продуктивності, зручний для повсякденного використання, вирізняються надійною роботою та неймовірно високою швидкістю друку, простим і безпечним віддаленим керуванням, а також широкими можливостями під’єднання. Забезпечте максимально ефективну роботу вашого офісу завдяки поліпшеним можливостям ІТ-управління, приголомшливій швидкості та високій продуктивності. Зручне керування З легкістю налаштовуйте ваші принтери HP, під’єднані до хмари, і керуйте ними, де б вони не знаходилися, за допомогою єдиної веб-панелі керування Smart Admin. Завдяки надійним функціям під’єднання та інтелектуальним інструментам керування ваші принтери завжди будуть готові до роботи. HP Wolf Pro Security Вбудована система безпеки з попередньо налаштованими параметрами та регулярними оновленнями виконує попереджувальний моніторинг і забезпечує безпеку вашого підприємства. Рішення для великих робочих груп Підтримайте динамічну роботу своїх співробітників за допомогою цього високошвидкісного інтелектуального принтера, що ідеально підходить для робочих груп чисельністю до 10 користувачів. Швидкість друку HP професійного рівня Підвищіть ефективність своїх робочих процесів. Швидкість друку HP професійного рівня досягає 42 сторінок за хвилину, що відповідає найвищим вимогам. Додаток HP Smart Швидке виконання різних завдань. За допомогою простих і зручних ярликів ваші співробітники можуть виконувати багато завдань одним дотиком. Підключення до хмари Підключіть свої принтери HP. Надійні функції та інтелектуальні інструменти допомагають вашим співробітникам працювати ефективніше, де б вони не знаходилися.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вага | 8,58 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 381х216х357 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | принтер, встановлений картридж, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 80000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/Android/iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 4000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1500 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | W1510A HP 151A, W1510X HP 151X |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 40 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-120 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 404,65 ₴



