вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 1600VA, 6xC13 (BX1600MI)
Акумуляторне резервування та захист електроживлення для електроніки та комп’ютерів. Автоматичне підвищення зниженої та зниження підвищеної напруги до рівня, прийнятного для захищеного устаткування. У зручній формі повідомляє про стан електромережі, ДБЖ і акумулятора. Доступ до додаткових функцій захисту живлення й управління ДБЖ з комп’ютера через USB-порт. Інтелектуальне керування акумуляторами. Максимальне підвищення робочих характеристик і надійності акумулятора, а також продовження строку її служби за рахунок точного інтелектуального заряджання. Сповіщення про відмову акумулятора. Забезпечує раннє попередження про наближення відмови акумуляторів на основі аналізу їхнього стану, що дає змогу вчасно проводити профілактичні заходи Автоматичний вбудований тест. Регулярне виконання процедури самодіагностики акумуляторів дозволяє вчасно виявити акумулятор, який необхідно замінити. Звукові сигнали. Забезпечує повідомлення про зміни в стані електромережі й ДБЖ. Світлодіодний дисплей. Візуальні індикатори допоможуть швидко збагнути стан пристрою та живлення. Розетки з акумуляторним живленням і тільки із захистом від сплесків напруги. Забезпечує необхідні параметри потужності й тривалості живлення від акумуляторів для апаратури, яка потребує такого захисту, а для менш відповідального устаткування – тільки заглушення сплесків напруги. Розетки з акумуляторним живленням і з захистом від сплесків напруги. Підтримайте і захистіть своє устаткування й дані під час відключень електрики, сплесків і імпульсів напруги. Розетки з захистом лише від сплесків напруги. Захист допоміжної електронної техніки від сплесків і перепадів напруги без витрати енергії від акумулятора, необхідної для роботи більш важливого устаткування в разі відключення електромережі. Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій. Гарантує тестування й сертифікацію продукту для безпечної роботи з підключеними навантаженнями й в обраному середовищі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 10.3 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 140х190х390 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перевантаження | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 24 В |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1600 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 6-10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 6 хв 30 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 883,45 ₴




