вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro 1200VA, USB, 6хС13 (BR1200SI)
- Немає в наявності
- Код: BR1200SI
33 486,75 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro 1200VA, USB, 6хС13 (BR1200SI)
Цей продукт є частиною асортименту Back-UPS Pro. Цей ДБЖ потужністю 1200 ВА має 8 розеток, 6 розеток забезпечують резервне живлення і захист від перенапруги, 2 розетки забезпечують лише захист від перенапруги. Він має вбудований автоматичний регулятор напруги і РК-інтерфейс зі звуковою сигналізацією. Його час роботи при потужності 100 Вт становить 1 годину. Його розміри 26 х 10 х 36,8 см і 11,7 кг. Сімейство Back-UPS Pro забезпечує гарантований захист живлення для високопродуктивних комп’ютерних систем, маршрутизаторів, зовнішніх накопичувачів, ігрових консолей та іншої домашньої та робочої електроніки. Звукові сигнали. Повідомлення про зміни мережевого електроживлення та умов роботи ДБЖ. Автоматична самодіагностика. Періодична самодіагностика батарей дає змогу своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні. Повідомлення про відмову батареї. Завчасне інформування про наближення відмови батарей, що дає змогу своєчасно виконувати профілактичне обслуговування. Заміна батарей без використання інструментів. Дозволяє швидко і легко замінювати акумуляторні батареї, скорочуючи середній час ремонту. Розетки з живленням від акумулятора і розетки тільки із захистом від небезпечних сплесків енергії в електромережі. Резервування енергоємності та часу автономної роботи для обладнання, якому потрібне безперебійне живлення від батарей, з одночасним забезпеченням тільки захисту від сплесків напруги для менш важливого обладнання. Автоматичне регулювання мережевої напруги вгору і вниз. Підвищення експлуатаційної готовності систем завдяки коригуванню зниженої та підвищеної напруги без використання батарей (не для всіх моделей). Індикатор несправності в електромережі будівлі. Цей світлодіодний індикатор сигналізує про наявність потенційної небезпеки в електропроводці приміщення. Можливість холодного старту. Забезпечення тимчасового живлення від батарей у разі вимкнення зовнішнього електроживлення. Захист від сплесків напруги в лініях передавання даних. Захист під'єднаного обладнання від сплесків напруги в лініях передавання даних. Повідомлення про відсутність з'єднання з батареєю. У разі неготовності батареї забезпечувати резервне електроживлення подається попереджувальне повідомлення. Заміна батарей під час роботи ДБЖ. Забезпечення обладнання, що захищається, чистим синусоїдальним безперебійним живленням під час заміни акумуляторних батарей. Графічний РК-індикатор. Текстові та мнемонічні схеми, що відображають режими роботи, параметри системи та аварійні сигнали. Чиста синусоїдальна форма вихідного сигналу. Усуває гудіння і тепло, що утворюються під час увімкнення люмінесцентних ламп і вентиляторів. Зв'язок ДБЖ із комп'ютером через порт USB. Керування ДБЖ через порт USB (не для всіх моделей). Батареї, що замінюються користувачем. Підвищення експлуатаційної готовності завдяки можливості підготовленому користувачеві виконувати модернізацію батарейного масиву і заміну батарей, що скорочує середній час ремонту.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 11.7 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 176-294 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 100х260х368 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 720 Вт |
| Потужність повна | 1200 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 8 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 14 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 486,75 ₴



