вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 23.8" VG240YEbmiix (UM.QV0EE.E09) IPS Black
Відкрийте для себе унікальні можливості монітора Acer Nitro VG240YEBMIIX та приєднуйтесь до гри. Створений з думкою про геймерів, цей пристрій швидко стане вашим вікном у віртуальні світи. Завдяки підтримці технології HDR монітор пропонує більш широкий діапазон яскравості та контрастності, роблячи ігри ще більш атмосферними. Acer Nitro VG240YEBMIIX забезпечить вам плавне зображення у форматі Full HD, а технології захисту очей зведуть втому очей до мінімуму. Забудьте про заїкання в іграх і проблеми з частотою кадрів з технологією AMD FreeSync. Завдяки цій технології частота оновлення монітора синхронізується з кадрами, які виводить відеокарта, що забезпечує динамічну частоту оновлення. Результатом є менша затримка введення та зменшення або повна відсутність заїкання в ігровому процесі. Висока частота екранної розгортки - це один з тих параметрів, якого ніколи не буває забагато. Чим частіше оновлюються кадри на екрані, тим плавніше зображення. Як результат, матриця з частотою 100 Гц забезпечує більший динамічний діапазон і реалістичність руху, незалежно від того, чи дивитеся ви фільм, чи граєте в гру.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 4.12 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х420х240 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 446,25 ₴







