вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 27" U2724DE (210-BKTV) IPS Silver 120Hz
Ключовими особливостями Dell UltraSharp 27 Thunderbolt Hub Monitor - U2724DE є: Видима зона 68,47 см (27,0 дюйма) (виміряна по діагоналі), роздільна здатність 2560 x 1440 (16:9), а також підтримка повноекранного режиму для нижчої роздільної здатності. Широкий кут огляду, що дозволяє дивитися з положення сидячи або стоячи. Колірне охоплення sRGB 100% та BT.709 100% із середнім значенням Delta E більше двох; також підтримує DCI-P3 більше або дорівнює 98%. Можливості регулювання нахилу, повороту, висоти та обертання. Ультратонка рамка мінімізує зазор між рамками під час використання кількох моніторів, забезпечуючи простіше налаштування з елегантним переглядом. Підставка знімається з монтажними отворами Асоціації стандартів відеоелектроніки (VESA) 100 мм на задній панелі монітора для гнучких монтажних рішень. Датчик автоматичної яскравості виявляє навколишнє світло та відповідно регулює яскравість монітора та колірну температуру; Кілька моніторів Dell, оснащених датчиком автоматичної яскравості, можуть синхронізувати рівень яскравості та колірної температури.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 7.37 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.24х385.58х192.28 мм |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.1, 3хUSB Type-C, RJ45, mini jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Срібний |
| Контрастність | 2000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 24 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 604,65 ₴






