вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор MSI 23.8" Modern MD2412PW IPS White 100Hz
Монітор MSI Modern MD2412PW з роздільною здатністю FullHD підходить для роботи, навчання та розваг. Кут огляду 178° та підтримка 16.7 млн. кольорів зберігають яскравість та природність зображення при перегляді з різних ракурсів. Технологія AMD FreeSync та частота оновлення 100 Гц не дають динамічним сценам зависати та розпливатися. Матове покриття та захист зору усувають неприємні для очей відблиски, синє світло та мерехтіння. Елегантний дизайн Своєю елегантною подобою Modern MD2412PW нагадує не стільки типові монітори, скільки вишукані предмети інтер’єру. Мінімалістичний дизайн цієї моделі вдало впишеться в будь-який сучасний простір. Насолоджуйтесь яскравістю з IPS Modern MD2412PW з FHD IPS панеллю - більше контенту, що відображається, і чіткість в деталях. Розширений динамічний діапазон Переваги розширеного динамічного діапазону (High Dynamic Range – HDR) – це підвищений рівень яскравості, збільшена контрастність та приголомшлива деталізація зображення. Вбудовані динаміки Цей монітор наділений парою динаміків, які дозволять прослуховувати аудіофайли або спілкуватися через інтернет без підключення зовнішньої акустичної системи або навушників. Захист здоров’я технологія EyesErgo Технологія EyesErgo включає придушення мерехтіння екрану і фільтрацію синього світла (сертифіковані лабораторією TUV), покриття антивідблиску та систему перевірки зору Eye-Q Check. Регульована підставка Підставка цього монітора дозволяє зручно налаштовувати положення екрана: змінювати кут нахилу та висоту, повертати його навколо своєї осі або переводити в портретний режим. Ергономічна конструкція Конструкція монітора Modern MD2412PW розроблена з урахуванням побажань користувачів таким чином, щоб ним було максимально зручно користуватися.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 4.65 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 541.9х490.1х200.8 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Білий |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75x75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 366,65 ₴









