вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 21.5" V227QE3biv (UM.WV7EE.304) IPS Black
Еко-відповідальний дизайн Наші монітори Vero створені, щоб запропонувати вам екологічніший вибір дисплеїв. Цей монітор виготовлений на 35% із переробленого пластику, його упаковка на 100% придатна для переробки і має сертифікати TCO, ENERGY STAR та EPEAT Silver. Яскраве зображення Коли ви вибираєте фотографії або редагуєте відео, колірне покриття 72% DCI-P3 з 16,7 млрд кольорів та підтримкою HDR10 відтворює більш точні кольори та покращену глибину кольорів, щоб показати вам усі деталі вашої роботи. Захист зору Цей дисплей оснащений технологіями захисту очей Acer VisionCare, такими як Acer BlueLightShield, Flickerless, Low-Lightinstuce та ComfyView. Adaptive Sync Завдяки технології Adaptive Sync кадри монітора синхронізуються з кадрами графічної карти, що запобігає розриву зображення на екрані та забезпечує надзвичайно плавне відтворення відео. Ідеальний кут Нахиляйте та використовуйте кріплення VESA на цьому моніторі, щоб завжди мати ідеальний кут для перегляду контенту.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 2.46 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 493.4х288.3х68.3 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 030,10 ₴







