вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Samsung 27" ViewFinity S90PC Silver (LS27C902PAIXUA) IPS
Розширюйте свій творчий простір у форматі 5K! Роздільна здатність 5K. 5K передбачає більше пікселів, ніж 4K, створюючи для вас більше полотно, з 218 PPI для неймовірної деталізації. Опція 99% DCI-P3 гарантує насиченість кольорів, щоб втілити ваші ідеї в життя, а відкалібрована на заводі точність передачі кольору (?E < 2) забезпечує справжнє відображення кольору прямо з коробки. Захист від відблисків, який не шкодить очам. Подбайте про свої очі, поки ви працюєте. Матовий дисплей значно зменшує відблиски світла, не затуляючи огляд. Інтелектуальна функція захисту очей автоматично оптимізує яскравість, зменшує синє світло та усуває мерехтіння екрана, щоб ви могли не відволіктися від роботи. Smart Calibration. ViewFinity S9 оживляє яскраві кольори. За допомогою функції Smart Calibration та смартфона екран можна легко налаштувати для отримання унікальних вражень. Вибирайте між колірним простором DCI-P3 або sRGB, а також налаштовуйте колірну температуру, яскравість і гаму без додаткових інструментів або складних процедур. Чисті кольори за підтримки експертів. Переглядайте кожен відтінок з точністю, наближеною до реальності. Завдяки підтримці світового лідера в розробці кольорів, S9 має сертифікат Pantone Validaated, що підтверджує достовірне відтворення на екрані понад 2 000 кольорів Pantone і 100 відтінків Pantone SkinTone. Тепер ваші роботи виглядатимуть, як в реальному житті. Thunderbolt 4 та DP порт. Монітор 5K, який підключається до ваших улюблених пристроїв Windows та Mac за допомогою підключення DisplayPort і Thunderbolt 4 означає, що ви можете передавати дані більш надійно. Камера 4K SlimFit. Завжди показуйте себе з найкращого боку. Роздільна здатність 4K вбудованої камери SlimFit робить відеоконференції кристально чистими, а захоплення контенту у високій роздільній здатності ще ніколи не було таким простим. Розширюйте можливості з Apple AirPlay. Іноді одного екрана просто недостатньо. За допомогою Apple AirPlay ви можете дзеркально відображати або розширювати екрани, щоб встигати більше. Бездротові подвійні екрани підвищують продуктивність, не збільшуючи кількість роз’ємів. Металевий тонкий дизайн та ергономіка. Тонкий металевий корпус, який підійде вам у будь-якому приміщенні, з регульованим по висоті екраном, який нахиляється для найкращого кута огляду та максимальної зручності. Поверніть екран на 90 градусів, щоб переглядати довгі документи без зайвої прокрутки. Крім того, ви можете тримати свій стіл вільним і чистим завдяки VESA-сумісному кріпленню. Додатки для Smart TV. Перемикайтеся на розваги, щойно закінчите роботу. Вбудовані програми для Smart TV містять весь найпопулярніший потоковий контент, до якого легко отримати доступ на одному екрані. Gaming Hub. Samsung Gaming Hub - це ідеальний дім для ігор. Миттєво грайте в найкращі ігри від провідних стрімінгових партнерів, не використовуючи ПК чи приставку. Відкривайте для себе нові ігри або перегравайте старі улюблені в одному місці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 7.4 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.4x364.1x27.1 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хThunderbolt |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Срібний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB Type-C |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 5120х2880 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 182 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 600 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 278,65 ₴










