вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Відеокарта GF RTX 4070 Super 12GB GDDR6X TUF Gaming OC Asus (TUF-RTX4070S-O12G-GAMING)
- Немає в наявності
- Код: TUF-RTX4070S-O12G-GAMING
58 035,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Відеокарта GF RTX 4070 Super 12GB GDDR6X TUF Gaming OC Asus (TUF-RTX4070S-O12G-GAMING)
NVIDIA DLSS3, надефективної арки Ади Лавлейс та повного трасування променів Тензорні ядра 4-го покоління: продуктивність до 4 разів вища за DLSS 3 Вентилятори Axial-tech збільшені на 21% для збільшення повітряного потоку Подвійні шарикопідшипники вентилятора служать удвічі довше за традиційні конструкції Конденсатори військового класу, розраховані на 20 тисяч годин при температурі 105°C, роблять шину графічного процесора більш довговічною. Ядра RT третього покоління: підвищення продуктивності трасування променів до 2 разів Металевий екзоскелет підвищує жорсткість конструкції та має вентиляційні отвори для підвищення теплової надійності. Програмне забезпечення GPU Tweak III забезпечує інтуїтивно зрозуміле налаштування продуктивності, температурний контроль та моніторинг системиЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express 4.0 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Довжина відеокарти | 301 мм |
| Додаткове живлення | 1х16-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Обсяг пам'яті | 12 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 40 Series |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 21000 |
| Частота ядра, МГц | OC Mode - 2580 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2550 MHz |
| Шина пам'яті | 192 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 035,15 ₴







