вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885M8EA) Iron Gray
Стильний та простий в розгортанні моноблок HP ProOne 240 G10 - це багатофункціональний пристрій, який чудово підходить як для офісної чи домашньої роботи, так і для кіосків самообслуговування, стійок реєстрації чи кас в торговому центрі. Надійний процесор Intel Core 13-го покоління, швидка оперативна пам’ять та твердотільний накопичувач дозволяють ефективно працювати багатозадачному режимі. Не шукайте компромісу між продуктивністю та безпекою даних – про це подбав виробник, встановивши у моноблок операційну систему Windows 11 Pro. Full HD екран з IPS матрицею відтворює насичене реалістичне зображення при куті огляду 178°. Вузькі з трьох сторін рамки не забирають корисний простір, а антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані, навіть при яскравому освітленні. HDMI вихід та чотири USB Type-A порти дозволяють підключити усе необхідне обладнання. Бездротові технології Wi-Fi 6 та Bluetooth забезпечують швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями. Моноблок також оснащений портом RJ-45. Висувна 5-ти МП веб-камера, вбудовані динаміки та мікрофон значно спрощують співпрацю з колегами та роблять моноблок HP ProOne 240 G10 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Заощаджуйте свій час та оптимізуйте роботу, використовуючи додатки HP - отримуйте необхідні оновлення через службу підтримки HP Support Assistant, здійснюйте швидкий бездротовий обмін даними із програмним забезпеченням HP QuickDrop. Моноблок HP ProOne 240 G10 укомплектовано дротовими клавіатурою та мишею HP 125.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | 1335U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.3 — 4.6 ГГц |
| Вага | 5.37 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.6 x 419 x 183.7 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 167,30 ₴





