вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP Pavilion 27" (95Z27EA)
Вийдіть за рамки продуктивності HP пропонує більше ніж просто показники продуктивності. Процесори Intel Core 13-го покоління покращують реальні обчислення та забезпечують більш ефективну багатозадачність. Без мерехтіння Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду. Твердотільний накопичувач PCIe Завантажуйтесь за лічені секунди з блискавичною швидкістю завдяки твердотільному накопичувачу PCIe SSD ємністю до 512 ГБ. Якість, на яку може розраховувати кожен Життя може бути непередбачуваним, але ваш HP All-in-One не повинен бути таким. Завдяки більш ніж 230 індивідуальним випробуванням наш пристрій готовий забезпечити довговічність та надійність, яким ви можете довіряти. USB Type-C зі швидкістю 5 Гбіт/с Підключіть зовнішній накопичувач до USB-Type-C для швидкого обміну інформацією для роботи або особистих файлів. Оскільки він є реверсивним, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ви підключите його догори дном. Двоканальна пам’ять Завдяки цій технології два канали працюють одночасно, подвоюючи швидкість обміну даними між контролером пам’яті та оперативною пам’яттю, що підвищує загальну продуктивність системи. По-справжньому потужний звук Динаміки HP, налаштовані на замовлення співпраці з експертами B&O, забезпечують насичене, автентичне звучання. Камера HP True Vision 5MP Високоякісна камера дозволяє спілкуватися у відеочаті з усією родиною та колегами з приголомшливою деталізацією.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | 13700T |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.4 — 4.9 ГГц |
| Вага | 8.3 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 614.1х471.3х208.1 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | бездротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 150 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 380,65 ₴







