вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP Pavilion 32-b0020ua (95Z29EA) Black
Стильний, багатофункціональний та простий у розгортанні моноблок HP Pavilion 32-b0020ua відмінно підходить для офісного чи домашнього використання. Великий 32-дюймовий екран QHD з IPS матрицею, вузькими рамками та покриттям антивідблиску забезпечує високоякісне насичене зображення. Потужний процесор Intel Core 12 покоління з високопродуктивною інтегрованою графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проекти різних рівнів складності. Моноблок HP Pavilion 32-b0020ua стане вашим постійним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений 5 МП IR True Vision веб-камерою з вбудованими мікрофонами та аудіосистемою від Bang & Olufsen з 6 динаміками, що забезпечує відтворення чистого та виразного звуку. Три HDMI виходи, три USB Type-A порти та порт USB Type-С дозволяють підключити все необхідне обладнання. Встановлюйте з'єднання за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi, здійснюйте швидкий обмін даними з периферійними пристроями, використовуючи технологію Bluetooth. Моноблок HP Pavilion 32-b0020ua поставляється з бездротовим комплектом клавіатури та миші HP 710.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | 12400T |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 3 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.8-4.2 ГГц |
| Вага | 14 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 714.4х557.7х204.3 мм |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Кардридер | 3 в 1 |
| Клавіатура та миша в комплекті | бездротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 150 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 759,10 ₴





