вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 23.8" SA242YEWI (UM.QS2EE.E09) IPS White 100Hz
Монітор Acer SA242YEWI - найкраще рішення для дому та офісу Ви шукаєте надійний та перевірений дисплей для домашнього використання? Найкращим варіантом буде монітор Acer SA242YEwi. Бездоганна конструкція, яка йде пліч-о-пліч з функціональністю, створюють пристрій, що відповідає на запити навіть дуже вимогливих користувачів. FHD-дозвіл Дисплей високої чіткості з роздільною здатністю 1920 x 1080, з матрицею IPS ідеально підходить для роботи та розваг завдяки чудовій якості зображення та підтримці широкого кута огляду. Тонкий Ультратонкі монітори серії SA2 товщиною 7,2 мм із дизайном ZeroFrame легко монтуються на стіну. Забезпечте для себе сучасний робочий простір завдяки дисплею SA242YEwi, який можна розмістити практично в будь-якому місці. AMD FreeSync AMD FreeSync зменшує або усуває затримки, розриви екрана та зависання для плавного зображення та покращеного перегляду. SA2 також може похвалитися швидким часом відгуку 1 мс для меншого розмиття у швидших кадрах.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 2.64 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539х398х189 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Білий |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75x75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 1х2 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 446,25 ₴







