вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сервер Lenovo ThinkSystem SR650 V2 (7Z73A06CEA)
Передовий дата-центр! Lenovo пропонує ретельно продумані, протестовані та сертифіковані ІТ-рішення, що володіють високою продуктивністю, можливостями до масштабування та оптимальною вартістю. Поєднання найкращої в галузі технології x86-серверів і надійності дає змогу надати передові інноваційні та комплексні рішення Lenovo ThinkShield, XClarity і служби. З продуктами Lenovo замовники можуть виконувати ефективну аналітику даних у реальному часі. ThinkSystem SR650 V2 оптимізує бізнес-процеси, надаючи ресурси для аналітики даних, гібридних хмар, гіперконвергентних інфраструктур, відеоспостереження, продуктивних обчислень і багато чого іншого. Підтримка, оптимізована для робочих навантажень ThinkSystem SR650 V2 налаштовані для підтримки енергонезалежної пам’яті Intel Optane 200 Series. Це друге покоління продуктивної енергонезалежної пам’яті чудово поєднується з масштабованими процесорами Intel Xeon третього покоління, разом значно знижуючи затримку під час передавання даних, забезпечуючи найкращі потенціал і цінність. Коли дані зберігаються ближче до процесора, додатки швидше отримують до них доступ, тим самим забезпечуючи менший час відгуку, що вигідно для операцій у сфері аналітики в реальному часі, фінансів, медичних записів, виявлення підроблених даних і багато чого іншого. Гнучке сховище Найкраща в галузі технологія системної плати Lenovo AnyBay дає змогу встановити в один відсік накопичувачі з різними інтерфейсами: SAS, SATA або U.2 і U.3 NVMe PCIe. Встановивши твердотільні накопичувачі з інтерфейсом PCIe в деяких відсіках і заповнивши інші відсіки накопичувачами SAS високої ємності, ви пізніше зможете модернізувати сервер, замінивши деякі з накопичувачів SAS твердотільними накопичувачами з інтерфейсом PCIe.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| COM port | немає |
| IPMI | Lenovo XClarity Controller |
| IPMI LAN | є |
| LAN | 1x OCP 3.0 slot |
| NVMe SSD | 0 |
| SAS HDD | 0 |
| SATA HDD | 0 |
| SSD | 0 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 4 |
| VGA port | є |
| Блок живлення | 1/750 Вт |
| Габарити (ШхВхГ) | 445x86x764 мм |
| Колір | Black |
| Контролер RAID | апаратний |
| Контролер SATA | Intel C621A controller for 12 SATA3 (6 Gbps) ports; RAID 0,1,5,10 |
| Гаманець Hot-Swap | є |
| Кількість слотів для пам'яті | 32 |
| Кількість ядер / потоків процесора | 16 ядер / 32 потоки |
| Максимальна кількість HDD | до 8-ми 2,5'' HDD Hot-Swap |
| Максимальна кількість SSD | до 8-ми 2.5" SSD Hot-swap |
| Максимальна кількість БЖ | 2 |
| Максимальний обсяг пам'яті | до 8 ТБ |
| Мoдель. | немає даних |
| Модель контролера RAID | RAID 9350-8i |
| Модель корпусу | немає даних |
| Модель процесора | Intel Xeon Gold 6326 |
| Накопичувачі | 0 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Призначення сервера | сервер підприємств/хмарних провайдерів |
| Уровни RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Сертифікація БП | Platinum Level |
| Серія процесора | Intel Xeon Gold |
| Слот М.2 | Optional |
| Слоти PCIe | 8 PCIe slots (x16, x8, x4) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-3200 ECC RDIMM |
| Тип сервера | стійковий |
| Форм-фактор | 2U |
| Частота процесора | 2.9-3.5 ГГц |
| Чипсет | Intel C621A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391 813,20 ₴






