вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Проектор ViewSonic M1 Plus (VS18242)
Портативний LED проектор від компанії ViewSonic. Він компактний та легкий, тому його можна транспортувати просто в сумочці чи рюкзаку та насолоджуватися якісною картинкою будь-де. Дивитися відео-ролики, презентації чи інший контент можна в якості Full HD. Зручна підставка Smart Stand дозволяє повертати M1 на 360 градусів. Лампа, встановлена в проекторі, може працювати до 30 тисяч годин. При цьому, пристрій має низьке енергоспоживання. Якісний та достатньо гучний звук забезпечується за допомогою вбудованого динаміка. Тому це не тільки практичний, але і вигідний варіант, так як він дозволить зекономити на купівлі акустичної системи чи колонок. Із інтерфейсів наявні HDMI та USB. Завдяки першому можна підключати цифрові джерела, а завдяки останньому - переглядати відео- та фото-контент із зовнішніх накопичувачів. Крім того, M1 підтримує MicroSD. Дизайн виробу стильний та ультрасучасний, виконаний в сріблястому кольорі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші інтерфейси | немає |
| Базова роздільна здатність | 854х480 |
| Вага | 2.65 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 293x221x115 мм |
| Динаміки | 6 Вт |
| Діагональ | немає даних |
| Енергоспоживання | 20 Вт |
| Колір | Срібний |
| Контрасність | 120000:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | немає даних |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність лампи | немає даних Вт |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Тип ламп | LED |
| Формат зображення | немає даних |
| Яскравість | 300 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 920,70 ₴








