вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP ProOne 440 G9 (885F4EA) Black
ProOne 440 G9 — лаконічний моноблок від відомого виробника Hewlett-Packard. Він вирізняється високою продуктивністю, тому здатен впоратись із будь-якими щоденними задачами. Дизайн моноблока чудово впишеться в будь-який інтер’єр кімнати. Тонка стійка ніжка дозволяє відрегулювати зручне положення виробу. Також пристрій створить акуратний зовнішній вигляд на робочій поверхні завдяки відсутності зайвих кабелів. ProOne 440 G9 оснащений широким 23.8-дюймовим екраном із Full HD дисплеєм та роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Такі характеристики забезпечать чіткість, яскравість та контрастність контенту на екрані. Для високої продуктивності у роботі моноблок пропонує таку начинку: потужний центральний процесор, можливості якого задовільнять користувачів бізнес-сфери, достатня кількість оперативної пам’яті для ефективної роботи в режимі багатозадачності та швидкісний накопичувач. Він забезпечить моноблоку як швидку реакцію на відкриття браузера та роботу різних програм, так і дозволить зберігати всі важливі документи, фото- та відеофайли. Підключення периферійних пристроїв та зарядка ґаджетів можлива завдяки низці інтерфейсів. Модуль Wi-Fi допоможе миттєво підключитись до мережі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i3-13100T |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | відсутній |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | є |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 5 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.5 - 4.4 ГГц |
| Вага | 7.77 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.3x379.4x225 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Колір | чорно-сріблястий |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | FreeDOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | немає даних |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 872,70 ₴







